Lang Yarns Glow 0128 Oester
Artikelomschrijving
Artikelomschrijving
Lang Yarns Glow 0128 Oester
Lang Yarns Glow 0128 Oester - Geef je naalden en garderobe een GLOW-up met dit volumineuze zomergaren Lang Yarns Glow. Met dit glinsterende Lang Yarns Glow garen kun je vloeiende stukken maken met een subtiel samenspel van matte en glanzende steken, afhankelijk van of het katoen of de viscose prominenter aanwezig is in een bepaald gedeelte.Lang Yarns Glow is perfect voor zomerkleding die de stralende zon met elke steek vastlegt, het Glow garen van Lang Yarns is verkrijgbaar in zowel semi-effen als bonte kleuren. Aanbevolen naalddikte is 5.5 - 6 mm. Welk zomers project ga jij met dit prachtige Lang Yarns Glow garen maken?
Specificaties van Lang Yarns Glow 0128 Oester
- Samenstelling: 66% Viscose (Lyocel), 26% Katoen (Organisch), 8% Nylon
- Gewicht: 50 gram
- Looplengte: ca. 110 meter
- Aanbevolen naalddikte: 5.50, 6.00 mm
- Garenklasse: 4 - Medium (Worsted / Aran)
- Geschikte techniek: breien, haken
- Wasadvies: Machinewasbaar tot 30 °C
Veelgestelde vragen over Lang Yarns Glow 0128 Oester
Waar is Lang Yarns Glow 0128 Oester van gemaakt?
Lang Yarns Glow 0128 Oester heeft als samenstelling 66% Viscose (Lyocel), 26% Katoen (Organisch), 8% Nylon.
Hoeveel meter zit er op Lang Yarns Glow 0128 Oester?
De looplengte is circa 110 meter per bol.
Welke naalddikte gebruik ik voor Lang Yarns Glow 0128 Oester?
De aanbevolen naalddikte is 5.50 - 6.00 mm. Controleer voor jouw project altijd de gewenste stekenverhouding.
Hoe zwaar is een bol Lang Yarns Glow 0128 Oester?
Een bol weegt 50 gram.
Bestel Lang Yarns Glow 0128 Oester bij Wolplein en ga aan de slag met jouw volgende handwerkproject.
Specificaties
Specificaties
| Aanbevolen naalddikte (mm) | 5.50, 6.00 |
| Chemisch reinigen | Ja |
| Garen eigenschappen | Zacht |
| Garenklasse standaard | 4 - Medium (Worsted / Aran) |
| Garenklasse zoeklabels | Worsted |
| Garenserie | Lang Yarns Glow |
| Geschikt voor project | Wikkeltrui, Trui, Top, Rok, Jurk |
| Geschikte techniek | Breien, Haken |
| Kleurnaam | 0128 Oester |
| Kleurtint | Roze, Beige |
| Kleurtype | Effen / solid |
| Looplengte (m) | 110 |
| Niveau | Gemiddeld |
| Plat drogen | Ja |
| Samenstelling | 66% Viscose (Lyocel), 26% Katoen (Organisch), 8% Nylon |
| Seizoen | Herfst / Winter |
| Stekenverhouding breien (R) | 24 |
| Stekenverhouding breien (S) | 17 |
| Strijken | Strijken op lage temperatuur |
| Vezelgroep | Plantaardig, Synthetisch |
| Vezelsoort | Viscose, Katoen, Nylon |
| Wasdroger | Mag niet in droger |
| Wassen | Machinewasbaar tot 30 °C |
| EAN / Barcode | 7611862352874 |
| MPN | 11580128 |
| SKU | bwly1158_0128 |
| Product breedte (cm) | 12.0 |
| Product hoogte (cm) | 9.0 |
| Product lengte (cm) | 13.0 |
| Verpakking breedte (cm) | 12.0 |
| Verpakking hoogte (cm) | 9.0 |
| Verpakking lengte (cm) | 13.0 |
| Verpakkingsgewicht (g) | 50 |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Verpakkingstaal | Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Koreaans |

